DJ JOHNNY BRAVO OGRODY WODNE POOL PARTY

OGRODY WODNE – POOL PARTY – DJ JOHNNY BRAVO

OGRODY WODNE is summer POOLPARTY events every saturday at OGRODY WODNE @ TERMY WARMIŃSKIE – SPA & RESORT HOTEL.Dj Johnny Bravo is continuing his residency at this place and if You be near LIDZBARK WARMIŃSKI POLAND – Save the date!

1 LIPCA 2017 20:00

Wielkie Otwarcie kolejnego Sezonu w Ogrodach Wodnych w Termach Warmińskich rusza już 1.07.2017 – słownie PIERWSZEGO LIPCA! o godzinie 20:00 Gwiazda Wieczoru będzie Katarzyna Moś, Polska reprezentantka na Eurowizji 2017 oraz posiadaczka niesamowitego talentu wokalnego znanego z wielu utworów oraz kilku hitowych reklam!

OGRODY WODNE – KLIMAT

Ogrody Wodne to jedyne i nie powtarzalne miejsce w polsce. Muzyka, Woda i Taniec w jednym miejscu aż do wschodu słońca. Ogrody wodne to sztuczna plaża przy zawsze ciepłym basenie wraz z luksusową infrastrukturą, oraz bardzo dobrze zaopatrzonym barze. W ustronnym miejscu bez tłoku turystów, można poczuć smak odprężenia oraz dać się ponieść pozytywnym wibracjom przez sączącą się najlepszą klubową muzyką.

Kompleks posiada  apartamenty jedno i dwu poziome oraz pełen zestaw atrakcji które, mogą zamienić pobyt w niezapomniane wakacje. Ogrody wodne to idealne miejsce docelowe wycieczek zorganizowanych ekip które, w kilka osób wynajmują luksusowy aparament o powierzchni 80 metrów i korzystają z wielu atrakcji hotelu a sobotenie wieczory spędzają na jedynej takiej klubowej plaży w polsce.  Ogrody Wodne funkcjonują już drugi rok i odbiły się szerokim echem pośród warmińsko-mazurskich klubowiczów i nie tylko. Zapraszamy! Na stronie Term Warmińskich można znaleźć masę zdjęć z poprzedniego roku! TUTAJ. Bilety do nabycia na stronie www.termywarminskie.pl

W tym roku będziemy mieli zaszczy usłyszeć i zobaczyć takich artystów jak:

Katarzyna Moś

Natalia Kukulska

Georgina Tarasiuk

Dziubee Drummer – Bębny Afrykańskie

Doktor King Na Bębnach Djembe & conga show

Norbi

Marek Krupiszon Krupa – Sax Live Act

Tomek Mieczyk Mieczykowski – Sax live Act

Ola Alexa Łysik – Violin Live Act

Poza wymienionymi artystami Dj Johnny Bravo będzie prezentował najlepsze perełki szeroko pojętej muzyki house, latin house, down tempo, chill out i latin house. Ponadto usłyszycie również kilku polskch djów oraz zobaczycie doskonałe rewie taneczne.