KASIA MALENDA & JOHNNY BRAVO – STEP BY STEP – NEW SINGLE / COVER

Najnowsza produkcja Kasi Malendy,  półfinalistki VI edycji The Voice Of Poland i Łukasza Karola to powrót do doskonale znanego hitu, reprezentującego nostalgiczne brzmienia lat 80/90.

Artyści postanowili pracować nad znanym i lubianym utworem Whitney Huoston – “Step by Step”, oryginalnie napisanym i wykonanym przez Annie Lennox. 

Cover wpisuje się w pop, synth wave, retro pop i posiada również elementy house i elektroniki na 116BPM. Tłuste moogi, arpeggia, roland 707/606 to instrumenty, które dyktują charakterystyczny styl lat 80. Utwór dostępny jest w dwóch wersjach – radio cut dla tych, którzy lubią krótko i na temat oraz w wersji oryginalnej, w którą można bardziej się wsłuchać i dzięki temu docenić produkcyjne niuanse. 

Okładka Kasia Malenda & Johnny Bravo Step by Step – (Cover Whitney Houston)

Kasia i Łukasz połączyli siły, pasję i swoją energie, by dzięki charakterystycznemu brzmieniu przypomnieć ten bardzo popularny hit oraz dać wyjątkową perełkę koneserom dobrej muzyki.

Działamy niezależenie, a wszystko co widzisz to efekty naszej pracy. Nie stoi za nami żadna wytwórnia, lobbing oraz inne zabiegi PR. Jeśli utwór budzi w Tobie pozytywne emocje, prosimy napisz o tym! Z góry dziękujemy za Twoje wsparcie!  

Wszelkie platformy streamingowe gdzie dostępny jest utwór znajdziecie tutaj > https://independentdigital.ffm.to/stepbystep