DJ JOHNNY BRAVO SUMMER RESIDENCY – POOL PARTY

POOL PARTY DJ JOHNNY BRAVO IMPREZY N A BASENIE TERMY WARMIŃSKIE

DJ JOHNNY BRAVO SUMMER RESIDENCY – POOL PARTY

I’m So proud to Announce that my summer residency will be at POOL PARTY at Lidzbark Warmiński next to biggest pool party resort in Warmi in Masuria. TERMY WARMIŃSKIE its huge spa & resort place with outstanding outdoor and indoor pool for reach and chill out. I will be playing every saturday with special guest from around the poland. Weather is the kew if we will have really hot summer like last year i will be playing also during the week. here is short promo of upcoming grand opening at 1/2 of july.

POOL PARTY DJ JOHNNY BRAVO IMPREZY N A BASENIE TERMY WARMIŃSKIE

 

FACEBOOK EVENT HERE :https://www.facebook.com/events/1789397454614885/

 

INFO PL:

OGRODY WODNE
1go lipca, w piątek otwieramy sezon. Muzyka na plaży będzie grała już od godziny 12:00. Leniwy chill-out i down tempo umili kąpiel słoneczną i nastroi odpowiednio na wieczór.

Właściwa część OTWARCIA nastąpi o godzinie 17:00, wtedy już DJ-e zaczną grać na żywo, a egzotyczne instrumenty perkusyjne będą potęgowały tropikalną atmosferę.

Podczas otwarcia spodziewajcie się najlepszej muzzki House, Vocal House, Deep House, Latin House. Przygotujcie się na egzotyczne klimaty połączone z głębokimi basami oraz melodie, które dopiero na otwartej przestrzeni w pobliżu wody ujawniają całą swoją magię…

Pojawią się również największe sztosy muzyki elektronicznej oraz klasyki gatunku – również na żywo. Będzie z nami Anna Karwan jedna z najlepszych polskich wokalistek, a jej charakterystyczny wokal zabrzmi liniami najbardziej znanych wokali światowych hitów muzyki house – SPRAWDZCIE TO!

Nasze imprezy to forma LIVE-ACTu, czyli żywy wokal i brazylijskie bębny w wykonaniu DZIUBEE DRUMMERa, które zabrzmią w towarzystwie setów DJów znanych w całej Polsce ze swojej pasji i umiejętności selekcji najlepszych utworów. To również ich pasja spowoduje, że podczas imprezy na basenie poczujemy się wyjątkowo.

Skład otwarcia 1-go Lipca:

Ania Karwan (wokal na żywo)
https://www.facebook.com/AniaKarwanOfficial/
Jeden z najbadziej charakterystycznych polskich wokali, Brzmienie Pasja, Perfekcja w głosie to właśnie Anna większość słyszał jej głos nawet o tym nie wiedząc dlaczego ? sprawdź sam!

@DJ BOLO (Tetris, Olsztyn) aka Adrian Łączkowski
żywa legęda olsztyńskich houseowych rytmów!

DJ Lone (Moloteka, Trójmiasto)
https://www.facebook.com/djloneofficial/
Twórca takich legędarnych miejsc jak Mandarynka w Sopocie.. Znany publiczności w całej polsce od krakowa po hel!

DJ PAUL SWEDEN (Moloteka, Trójmiasto) Rezydend Moloteka Sopot

Dj Johnny Bravo (MixMash Rec.)
https://www.facebook.com/djjohnnybravoofficial
Producent, Dj, I pasjonata houseowych rytmów, Jego utowry na stałe zagościły w playlistach wielu polskich i zagranicznych djów a sam gościnnie gra w całej polsce.

Dziubee Drummer (Instrumenty perkusyjne, PACHA Poznań)
https://www.facebook.com/dziubeedrummer
Multi-Bębno performer , bębny afrykańskie, brazylijskie, wulkan rytmu i energii, każdy utwór z jego akompaniamentem staje się namiastką klimatu z sambodronu w RIO.

RED POP Dance Creator (Taniec, Mam Talent )
https://www.facebook.com/RedPopDanceGroup
Pięknę, Utalentowane, Młode i z niewyobrażalnym poczuciem rytmu co doprowadziło je do Połfinału w MAM TALENT

2 Lipca :

Muzyka Chillout i delikatny house od godziny 12:00. Wraz z ilością pojawiających się gości będziemy grali bardziej dynamicznie tak by o 17:00 było już plażowo-imprezowo.

Skład na sobotę:
DJ Tony Handle (New York, Czekolada Poznań)
Dj Johnny Bravo
Dziubee Drummer (instrumenty perkusyjne)

OGRODY WODNE:

Najważniejszy dla nas jest Wasz relaks dlatego Ogrody Wodne poza gorącą termalną wodą pozwolą na chillout jakiego potrzebujesz. W otoczeniu sosnowego lasu z dala od zgiełku miasta w sercu Warmi i Mazur znajdziesz nową jakość i atmosferę.

To właśnie słoneczne POOL PARTY z najlepszymi Polskimi DJ-ami z domieszką żywych wokali i instrumentów. Unikalna muzyka od rana, a po południu imprezowe plażowanie.
TO nowa jakość na Warmii i Mazurach. Dzięki tej atmosferze do wschodu słońca zasmakujesz endorfin jakie niesie ze sobą muzyka taniec i woda.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy plażę z prawdziwym morskim piaskiem! VIP LOŻE i VIP HAMAKI. Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej, do dyspozycji mamy SPA i sauny.

NOCLEG:

Termy Warmińskie dysponują 34 pokojami, wsrod ktorych sa dwupoziomowe luksusowe apartamenty. Dlatego zbieraj ekipę i w tym czasie musicie być razem z nami.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do kontaktu i rezerwacji pokoi.

Czego chcieć więcej…?

REZERWACJE POKOI
tel: 896709961

WIĘCEJ INFO O IMPREZACH ORAZ REZERWACJA VIP STREFY
tel: 795020503